Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Așchii pentru afumare/grătar, 50% stejar + 50% arin, 450 g, clasa 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare (100% arin) clasa 2 - 450 g x5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl.10
12,45 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, cl. 10
Așchii de lemn pentru afumare (100% Cireș) - clasa 2 - 450 g x5
62,06 lei
27,58 RON/kg
Așchii pentru afumare (100% fag) clasa 2 - 450 g X5
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 8
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, stejar, 450 g, clasa 8
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l