Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, cl. 10
13,75 lei
30,56 RON/kg
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
Așchii pentru afumare/grătar, arin, 450 g, clasa 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, stejar, 450 g, clasa 8
Așchii pentru afumare/grătar, 50% stejar + 50% arin, 450 g, clasa 8
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 8
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, cl. 10
13,75 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl.10
12,45 RON/buc.
Așchii pentru afumare/grătar 70% arin + 30% fag, 450 g, clasa 2