Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl.10
12,45 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare, arin și fag, 15 kg, mărime medie KL8
94,79 lei
6,32 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 8
Așchii de lemn pentru afumare (70% arin + 30% fag), clasa 2, 450 g x 5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 50% măr + 50% fag, 450 g, cl. 8
Așchii pentru afumare/grătar – carne de porc – mix (70% arin, 30% fag), 450 g, cl. 10
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 70% arin + 30% fag, 450 g, cl. 8
Așchii pentru afumare (100% fag) clasa 2 - 450 g X5
Așchii pentru afumare, arin și fag, 5 kg, granulație medie KL8
41,94 lei
8,39 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar 70% arin + 30% fag, 450 g, clasa 2
Cârlige pentru afumat pește - duble - 5 buc.
30,11 lei 27,65 lei
5,53 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare (100% Cireș) - clasa 2 - 450 g x5
62,06 lei
27,58 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar, lemn de prun, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2