Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
9,59 lei 8,82 lei
252,00 RON/kg
Membrană colagenică pentru mezeluri Ø 55 mm - 4 m
22,58 lei 21,03 lei
5,26 RON/m
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Membrană de colagen pentru mezeluri Ø 65 mm, 10 m
40,90 lei
4,09 RON/m
Membrană colagenică pentru mezeluri, calibru 55 mm, 10 m
33,62 lei
3,36 RON/m
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
294,00 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.