Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Nutrient pentru vin cu vitamina B1, 10g
6,21 lei
621,00 RON/kg
Nutrient pentru vin Kombi Vita - 10g
7,13 lei
713,00 RON/kg
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - carte
27,52 lei
27,52 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare (100% Cireș) - clasa 2 - 450 g x5
62,06 lei
27,58 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, stejar, 450 g, clasa 8
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 8
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, cl. 10