Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Aplicator pentru plase de mezeluri basic
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Garnitură pentru pistonul umplutoarelor verticale 3, 5, 7 L
23,49 lei
23,49 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 50% măr + 50% fag, 450 g, cl. 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar, lemn de prun, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2
Așchii pentru afumare (100% fag) clasa 2 - 450 g X5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Așchii pentru afumare (100% arin) clasa 2 - 450 g x5
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, cl. 10
13,75 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2