Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, stejar, 450 g, clasa 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar, 50% stejar + 50% arin, 450 g, clasa 8
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
13,75 lei
30,56 RON/kg
Afumătoare 115 L dragON Wood 60E din lemn, cu modul de încălzire electric și controler
3.051,95 lei
3051,95 RON/buc.
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, cl. 10
13,75 RON/buc.
Afumătoare 200 L dragON Larch E21 - din larice, cu modul de încălzire electric și controler
3.766,23 lei
3766,23 RON/buc.
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
Așchii pentru afumare din lemn de cireș, 5 kg, mărime medie KL8
75,31 lei
15,06 RON/kg