Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Racletă pentru generatoarele de fum dragON JET – curățare ușoară a tubului de fum
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Afumătoare electrică - dragON cu generator de fum, digitală, 65 L
3.245,45 lei
3245,45 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 2 LONG cu cenușar
2.311,68 lei
2311,68 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 1 LONG
2.207,79 lei
2207,79 RON/buc.
Afumătoare 115 L dragON Wood 60E din lemn, cu modul de încălzire electric și controler
3.051,95 lei
3051,95 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare, arin și fag, 15 kg, mărime medie KL8
94,79 lei
6,32 RON/kg
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
13,75 lei
30,56 RON/kg