Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2
12,45 lei
27,67 RON/kg
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
Afumătoare portabilă cu termometru și așchii de lemn fructifer
206,48 lei
206,48 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE fără cadru, cu controler Wi‑Fi, 200 L
5.519,47 lei
5519,47 RON/buc.
Afumătoare fără cadru dragON PLYWOOD NATURE, cu controler digital, 200 L
4.545,45 lei
4545,45 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără ramă, modulară, cu controler Wi‑Fi, 320L
6.454,55 lei
6454,55 RON/buc.
Așchii pentru afumare din lemn de cireș, 5 kg, mărime medie KL8
75,31 lei
15,06 RON/kg
Așchii pentru afumare (100% fag) clasa 2 - 450 g X5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Așchii pentru afumare (100% arin) clasa 2 - 450 g x5
Așchii pentru afumare, arin și fag, 5 kg, granulație medie KL8
41,94 lei
8,39 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar, lemn de prun, 450 g, clasa 8
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, cl. 10
13,75 RON/buc.