Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Așchii pentru afumare/grătar, lemn de prun, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Afumătoare automată, electrică cu termostat
1.100,00 lei 990,92 lei
990,92 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
Așchii de lemn pentru afumare, arin și fag, 15 kg, mărime medie KL8
94,79 lei
6,32 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare (100% Cireș) - clasa 2 - 450 g x5
62,06 lei
27,58 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare (70% arin + 30% fag), clasa 2, 450 g x 5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, cl. 10
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, cl. 10
13,75 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 8
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, stejar, 450 g, clasa 8