Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Nutrient pentru vin Kombi Vita - 10g
7,13 lei
713,00 RON/kg
Nutrient pentru vin cu vitamina B1, 10g
6,21 lei
621,00 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grom 72 h
15,32 lei
127,67 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar, arin, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, stejar, 450 g, clasa 8
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Așchii pentru afumare (100% fag) clasa 2 - 450 g X5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, cl. 10
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 8
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl.10
12,45 RON/buc.