Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Ceaun de vânătoare din fontă cu interior emailat, 8 L
314,27 lei
314,27 RON/buc.
Bandă pentru legarea plantelor PE 3 cm x 50 m
23,75 lei
0,47 RON/m
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar, arin, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, stejar, 450 g, clasa 8
Așchii pentru afumare (100% fag) clasa 2 - 450 g X5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Așchii pentru afumare (100% arin) clasa 2 - 450 g x5
Bandă horticolă pentru altoire, transparentă, 100 m x 3 cm
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 8
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl.10
12,45 RON/buc.
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
9,59 lei 8,82 lei
252,00 RON/kg
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
294,00 RON/kg