Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Perforator pentru carne
21,02 lei 19,60 lei
19,60 RON/buc.
Perforator pentru carne cu protecție
54,53 lei 47,65 lei
47,65 RON/buc.
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
171,06 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Termometru pentru coacerea cărnii (0°C până la +120°C) 12,5cm
27,65 lei
27,65 RON/buc.
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar – carne de porc – mix (70% arin, 30% fag), 450 g, cl. 10
12,45 lei
12,45 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g