Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Generator de fum dragON JET 1 LONG cu pompă electrică
472,71 lei
472,71 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 2 cu cenușar și pompă
557,14 lei
557,14 RON/buc.
Cameră de afumare din larice, 200 L, cu bază din inox
2.957,14 lei
2957,14 RON/buc.
Cameră de afumare din lemn de molid, 200 L, cu bază din inox
2.419,47 lei
2419,47 RON/buc.
Cameră de afumare din lemn de molid, 115 L, cu bază din oțel inoxidabil
2.044,14 lei
2044,14 RON/buc.
Cameră de afumare din placaj certificat, fără cadru, 320 L, cu roți
4.585,71 lei
4585,71 RON/buc.
Cameră de afumare din placaj certificat, fără cadru, 200 L, cu roți
3.942,86 lei
3942,86 RON/buc.
Cameră de afumare din placaj certificat, 200 L, cu suport din inox
2.625,97 lei
2625,97 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 2 LONG cu cenușar
576,64 lei
576,64 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 4 LIGHT cu funcție de evacuare a cenușii și pompă electrică dragON Air
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
Așchii pentru afumare din lemn de cireș, 5 kg, mărime medie KL8
75,31 lei
15,06 RON/kg