Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Afumătoare electrică - dragON cu generator de fum, digitală, 65 L
3.245,45 lei
3245,45 RON/buc.
Afumătoare electrică dragON cu bază mobilă
3.459,74 lei
3459,74 RON/buc.
Afumătoare 115 L dragON Wood 60E din lemn, cu modul de încălzire electric și controler
3.051,95 lei
3051,95 RON/buc.
Combustibil gel pentru încălzitoarele afumătoare 0,5 L
18,43 lei
36,86 RON/l
Afumătoare 115 L dragON Wood 60E – din lemn, cu focar pe lemne, cu modul electric de încălzire și controler
3.090,91 lei
3090,91 RON/buc.
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Afumătoare 200 L dragON Larch E21 - din larice, cu modul de încălzire electric și controler
3.766,23 lei
3766,23 RON/buc.
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
Combustibil gel pentru încălzitoare afumătoare 1 L
33,62 lei
33,62 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
Generator de fum dragON JET 2 LONG cu cenușar
576,64 lei
576,64 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 4 LIGHT cu funcție de evacuare a cenușii și pompă electrică dragON Air
198,69 lei
198,69 RON/buc.