Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
8,82 lei
441,00 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Pentru cârnați de casă, 20g
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
176,41 RON/kg
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente, 30 g
Perforator pentru carne cu protecție
54,53 lei 47,65 lei
47,65 RON/buc.
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
Intestine de porc 28/30 mm și de oaie 18/20 mm - set
62,97 lei
1,57 RON/m
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg