Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
252,00 RON/kg
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
84,67 RON/kg
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Perforator pentru carne cu protecție
54,53 lei 47,65 lei
47,65 RON/buc.
Set de brânzeturi - tânăr brânzar
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.