Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Amestec clasic de ierburi și condimente pentru șuncă
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
8,82 lei
441,00 RON/kg
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente, 30 g
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Injectoare din oțel inoxidabil 60 ml + 2 ace
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg