Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Așchii de lemn pentru afumare, arin și fag, 15 kg, mărime medie KL8
94,79 lei
6,32 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar, 50% stejar + 50% arin, 450 g, clasa 8
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.
Fulgi de stejar naturali (necoapte), 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
236,20 RON/kg
Așchii pentru afumare din lemn de cireș, 5 kg, mărime medie KL8
75,31 lei
15,06 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare (100% Cireș) - clasa 2 - 450 g x5
62,06 lei
27,58 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare (70% arin + 30% fag), clasa 2, 450 g x 5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Așchii pentru afumare (100% fag) clasa 2 - 450 g X5
Așchii pentru afumare (100% arin) clasa 2 - 450 g x5
Așchii pentru afumare, arin și fag, 5 kg, granulație medie KL8
41,94 lei
8,39 RON/kg