Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
9,59 lei 8,82 lei
252,00 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
63,50 RON/kg
Salinometru nespargibil cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Salinometru rezistent la spargere, cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
25,16 lei 21,03 lei
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
84,67 RON/kg
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
294,00 RON/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
90,71 RON/kg