Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Salinometru nespargibil cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
6,35 lei
84,67 RON/kg
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
171,06 RON/kg
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
97,69 RON/kg
Salinometru rezistent la spargere, cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
25,16 lei 21,03 lei
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Râșniță manuală de cafea cu reglaj
71,42 lei
71,42 RON/buc.
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
8,82 lei
441,00 RON/kg