Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
9,59 lei 8,82 lei
252,00 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg
Injectoare mezelărie semi-automată cu set de ace și furtun
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
84,67 RON/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
90,71 RON/kg
Set Șuncar – Îmbucătură zdravănă 1,5 kg
124,66 lei
124,66 RON/buc.
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg