Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Fire de carne din bumbac alb (240°C) 55 m
22,45 lei
0,41 RON/m
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar – carne de porc – mix (70% arin, 30% fag), 450 g, cl. 10
12,45 lei
12,45 RON/buc.
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, cl. 10
13,75 lei
13,75 RON/buc.
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 8
30,56 RON/kg
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2
27,67 RON/kg
Afumătoare 200 L dragON Larch E21 - din larice, cu modul de încălzire electric și controler
3.766,23 lei
3766,23 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea rusă
6,09 lei 4,87 lei
4,87 RON/buc.
Afumătoare de casă în oală, 35 L, pentru aragaz
701,29 lei
701,29 RON/buc.
Borcan TO 425ml cu imprimeu „Deliciu de casă” și capac negru fi 82 - 3 buc.
23,49 lei 17,25 lei
5,75 RON/buc.
Plasă pentru mezeluri din nailon 4 m x 22 cm cu rezistență termică de 125°C
23,22 lei
5,80 RON/m
Afumătoare de grădină din lemn 200 L – dragON Wood 100E cu modul de încălzire electric și controler
3.571,43 lei
3571,43 RON/buc.