Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Clește pentru borcane
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Termometru pentru coacerea cărnii (0°C până la +120°C) 12,5cm
27,65 lei
27,65 RON/buc.
Trepied pentru foc cu grătar, 150 cm
196,09 lei
196,09 RON/buc.
Sondă pentru termometru de bucătărie (185800, 185909)
36,87 lei
36,87 RON/buc.
Suport/cârlig pentru capacul oalei sau cazanului din fontă
33,62 lei 26,87 lei
26,87 RON/buc.
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, stejar, 450 g, clasa 8
Așchii de lemn pentru afumare, arin și fag, 15 kg, mărime medie KL8
94,79 lei
6,32 RON/kg
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 8
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 8
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl.10
12,45 RON/buc.