Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey pentru 4 L - 40 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Esența Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, pentru 4 L
19,60 RON/buc.