Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Lampă insecticidă Manhattan UVA 6 W, neagră
93,49 lei
93,49 RON/buc.
Lampă insecticidă UVA 20 W, neagră
183,10 lei 162,32 lei
162,32 RON/buc.
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
9,59 lei 8,82 lei
252,00 RON/kg
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
294,00 RON/kg
Afumătoare 200 L dragON Larch E21 - din larice, cu modul de încălzire electric și controler
3.766,23 lei
3766,23 RON/buc.
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
Așchii pentru afumare/grătar, lemn de prun, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Vatră de grădină cu grătar, Ø55 cm, rotundă, tip bol
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Termometru pentru grătar și BBQ, de la 50 la +500°C, bimetalic, 5,3cm
60,10 lei 54,53 lei
54,53 RON/buc.
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
Așchii pentru afumare/grătar, arin, 450 g, clasa 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar – carne de porc – mix (70% arin, 30% fag), 450 g, cl. 10
12,45 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 50% măr + 50% fag, 450 g, cl. 8