Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Mașină de înghețată și sorbeturi
392,20 lei 301,29 lei
301,29 RON/buc.
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Set pentru petrecere - Vypito Multitropic
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
Set pentru petrecere - Vypito Mentă și lime
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 50% măr + 50% fag, 450 g, cl. 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
13,75 lei
30,56 RON/kg
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
Așchii pentru afumare/grătar, lemn de prun, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2