Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
8,82 lei
441,00 RON/kg
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
6,35 lei
90,71 RON/kg
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente, 30 g
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Amestec clasic de ierburi și condimente pentru șuncă
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
63,50 RON/kg
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
84,67 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg