Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 1 LONG
2.207,79 lei
2207,79 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 2 LONG cu cenușar
2.311,68 lei
2311,68 RON/buc.
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Cameră de afumare pe lemne – din lemn de molid, 200 L, cu bază din inox
2.510,38 lei
2510,38 RON/buc.
Cameră de afumare din lemn de molid, 200 L, cu bază din inox
2.419,47 lei
2419,47 RON/buc.
Cameră de afumare din lemn de molid, 115 L, cu bază din oțel inoxidabil
2.044,14 lei
2044,14 RON/buc.
Cameră de afumare metalică 250L, cu roți
5.702,60 lei
5702,60 RON/buc.
Cameră de afumare din placaj certificat, fără cadru, 320 L, cu roți
4.585,71 lei
4585,71 RON/buc.
Cameră de afumare din placaj certificat, fără cadru, 200 L, cu roți
3.942,86 lei
3942,86 RON/buc.
Cameră de afumare din placaj certificat, 200 L, cu suport din inox
2.625,97 lei
2625,97 RON/buc.