Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Salinometru nespargibil cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
6,35 lei
84,67 RON/kg
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Șuncar din sticlă - set DUO, pentru 2 x 450 g
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
Membrană de colagen pentru mezeluri Ø 65 mm, 10 m
40,90 lei
4,09 RON/m
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l