Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
84,67 RON/kg
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
90,71 RON/kg
Injectoare 30ml + 3 ace + perie de curățare
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
97,69 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
252,00 RON/kg
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Piatră de presiune pentru butoaie, ceramică, fi 22 cm
72,71 lei
72,71 RON/buc.
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Ață pentru mezeluri din bumbac alb (240°C) 55 m
15,57 lei
0,28 RON/m