Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cârlige pentru afumat pește - duble - 5 buc.
30,11 lei 27,65 lei
5,53 RON/buc.
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Cârlige pentru afumat pește - triple, 5 buc.
35,57 lei
7,11 RON/buc.
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar, 50% stejar + 50% arin, 450 g, clasa 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Grătar pentru afumătoarea electrică dragON 330275
53,10 lei
53,10 RON/buc.
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
Chipsuri pentru afumare/grătar, din lemn de cireș, 450 g, clasa 2
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar, 450 g, cl. 10
13,75 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, fag, 450 g, cl. 2
Așchii pentru afumare/grătar, arin, 450 g, clasa 8
Așchii din lemn de arin pentru afumare/grătar, 450 g, clasa 2