Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Esența Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
171,06 RON/kg
Pungi de plastic pentru șuncar 3,0 kg - 20 buc.
19,07 lei 17,25 lei
0,86 RON/buc.
Furtun pentru aparat de suc cu aburi
10,39 lei
10,39 RON/buc.
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Husa pentru afumătoare electrică dragON 330275
132,45 lei 98,69 lei
98,69 RON/buc.
Așchii pentru afumare (100% fag) clasa 2 - 450 g X5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Așchii pentru afumare (100% arin) clasa 2 - 450 g x5
Garnitură din silicon pentru capacul recipientului de 30 L
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Garnitură din silicon pentru capacul recipientului de 18 L
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Așchii pentru afumare/grătar, lemn de prun, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii din lemn de măr pentru afumare/grătar - 450 g, clasa 2
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8