Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Distilator pentru robot de bucătărie
523,37 lei 471,43 lei
471,43 RON/buc.
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Termometru de bucătărie cu infraroșu, compact, cu sondă pliabilă
119,47 lei
119,47 RON/buc.
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
252,00 RON/kg
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
Așchii pentru afumare (100% arin) clasa 2 - 450 g x5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Coloană de filtrare
87,00 lei
87,00 RON/buc.
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
Termometru de bucătărie cu grafică (0°C până la +100°C) 12,5cm
27,64 lei 22,45 lei
22,45 RON/buc.
Coloană de filtrare din oțel inoxidabil, suspendată, cu accesorii și cărbune activ incluse
236,35 lei
236,35 RON/buc.
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.