Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Esența Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
171,06 RON/kg
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
6,35 lei
84,67 RON/kg
Borcan universal 15 L
77,91 lei
77,91 RON/buc.
Găleată alimentară cu capac 10 L - legume
28,03 lei 23,88 lei
23,88 RON/buc.
Furtun pentru aparat de suc cu aburi
10,39 lei
10,39 RON/buc.
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Husa pentru afumătoare electrică dragON 330275
132,45 lei 98,69 lei
98,69 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare (100% Cireș) - clasa 2 - 450 g x5
62,06 lei
27,58 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare (70% arin + 30% fag), clasa 2, 450 g x 5
57,39 lei
25,51 RON/kg
Așchii pentru afumare (100% fag) clasa 2 - 450 g X5
Așchii pentru afumare (100% arin) clasa 2 - 450 g x5