Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
84,67 RON/kg
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
90,71 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
252,00 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
97,69 RON/kg
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg
Set Șuncar – Îmbucătură zdravănă 1,5 kg
124,66 lei
124,66 RON/buc.
Injectoare din oțel inoxidabil 60 ml + 2 ace
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg