Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Amestec clasic de ierburi și condimente pentru șuncă
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
252,00 RON/kg
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
Formă pentru brânză – inimioară – 100 g
2,97 lei
2,97 RON/buc.
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.