Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 2 LONG cu cenușar
2.311,68 lei
2311,68 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 1 LONG
2.207,79 lei
2207,79 RON/buc.
Afumătoare electrică - dragON cu generator de fum, digitală, 65 L
3.245,45 lei
3245,45 RON/buc.
Afumătoare electrică dragON cu bază mobilă
3.459,74 lei
3459,74 RON/buc.
Afumătoare de casă în oală, 35 L, pentru aragaz
701,29 lei
701,29 RON/buc.
Grătar din oțel inoxidabil pentru afumătoare
112,97 lei 107,78 lei
107,78 RON/buc.
Grătar din plasă pentru afumătoare
72,71 lei
72,71 RON/buc.
Grătar din oțel inoxidabil pentru afumătoare din lemn/placaj dragON 330339, 330341, 330340, 330360
106,48 lei 101,29 lei
101,29 RON/buc.
Cârlige pentru afumat pește - triple, 5 buc.
35,57 lei
7,11 RON/buc.
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml