Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Cărbune activ de piatră mineral 0,86 kg
37,52 lei
43,63 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 10 - set
341,55 lei
34,16 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 4 - set
142,84 lei
35,71 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 2 - set
71,42 lei
Cărbune activ de cocos 1 kg
38,16 lei
38,16 RON/kg