Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
176,41 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Peklosól Pekla pentru cârnați cracovieni - 115 g
11,81 lei
102,70 RON/kg
Membrană poliamidă pentru mezeluri 8m-fi73mm, 100°C
21,02 lei 16,21 lei
2,03 RON/m
Intestine de porc uscate calibru 65 mm, 30 cm - 4 buc.
42,97 lei
10,74 RON/buc.
Intestine de porc uscate calibru 100 mm, 50 cm - 2 buc.
21,48 RON/buc.
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Cârlige pentru afumare - S, capete tăiate la 45° 4 mm x 150 mm, 5 buc.
22,58 lei 21,68 lei
4,34 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 3 mm x 100 mm, 5 buc.
16,09 lei 15,96 lei
3,19 RON/buc.
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l