Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Klarowin - agent de limpezire 10 g
3,62 lei
362,00 RON/kg
Klarowin 2 - agent de limpezire
5,83 lei
832,86 RON/kg
Klarowin White Plus - agent de limpezire 8 g
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Klarowin - agent de limpezire 100 g
8,69 lei
86,90 RON/kg
Klar-zyme - agent de limpezire
12,97 lei
1297,00 RON/l
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kieselsol, 65 g
11,42 lei
175,69 RON/kg
Sac filtrant pentru presă cu cadru 12 l 60g/cm2
40,51 lei
40,51 RON/buc.
Esența Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
8,82 lei
135,69 RON/kg
Pectoenzim uscat
9,47 lei
1578,33 RON/kg
Drojdii de distilare Turbo reVOLTa 48h
12,34 lei
91,41 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile
13,62 lei
340,50 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3% 48h, 25 L
17,13 lei
126,89 RON/kg