Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Germinator pe mai multe niveluri Niezłe Ziółko cu semințe de ridiche
50,26 lei
50,26 RON/buc.
Germinator Verde Czuprynka cu semințe de ridiche
18,56 lei
18,56 RON/buc.
Germinator de borcan Twist-off cu semințe de ridiche
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Germinator de borcan Twist-off + 5 pachete de semințe
40,77 lei
40,77 RON/buc.
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
176,41 RON/kg
Modul al distilatorului pentru aromatizarea distilatului
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg