Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Culturi bacteriene pentru cârnați cu maturare, 2 g
Salinometru nespargibil cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Salinometru rezistent la spargere, cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
25,16 lei 21,03 lei
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Intestine naturale de oaie - calibru 18/20mm, 15m
25,18 lei
1,68 RON/m
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Aparat de vidat - multifuncțional, negru
222,06 lei 210,38 lei
210,38 RON/buc.
Membrană colagenică pentru mezeluri, calibru 55 mm, 10 m
33,62 lei
3,36 RON/m
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l