Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Secretul Bunicului Feliks pentru saramură - amestec de condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
9,59 lei 8,82 lei
252,00 RON/kg
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărarea cărnii, 20 g
6,36 lei
318,00 RON/kg
Salpetru de potasiu pentru sărare carne, 100 g
15,83 lei
158,30 RON/kg
Injectoare 30ml + 3 ace + perie de curățare
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
294,00 RON/kg
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
Peklosól 1 kg
7,65 lei
7,65 RON/kg
Capace fi 82/6, model în carouri – 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capace twist-off fi82/6, model în carouri bej, set 10 buc.
8,17 lei