Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Ceaun emailat, 10 l, din fontă
341,55 lei
341,55 RON/buc.
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
9,59 lei 8,82 lei
252,00 RON/kg
Set aparat pentru șuncă – Ospăț în familie, 3 kg
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Șuncar din sticlă - set DUO, pentru 2 x 450 g
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Șuncar din sticlă pentru 450 g
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Carte „Szynkowar. Rețete…” ediție nouă
53,49 lei
53,49 RON/buc.
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
294,00 RON/kg
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
176,41 RON/kg
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 25 L
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Butoi pentru murături 240 L albastru
389,58 lei 323,36 lei
323,36 RON/buc.