Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
ViniTurbo - drojdie pentru fermentație rapidă, 20 g
9,99 lei
499,50 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Pirosulfit de potasiu, 100 g
13,38 lei
133,80 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile
13,62 lei
340,50 RON/kg
Drojdie de vin Turbo Fruit 5-7 zile 100 L
29,86 lei
186,62 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Whiskey
9,86 lei
428,70 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Termometru de distilare hawkSTILL Wi-Fi cu funcție de pornire și oprire a rezistenței
600,00 lei
600,00 RON/buc.
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Membrană colagenică pentru mezeluri Ø 55 mm - 4 m
22,58 lei 21,03 lei
5,26 RON/m
Alungător pentru jderi și rozătoare, pentru mașini și încăperi (ultrasunete + LED)
102,58 lei
102,58 RON/buc.
Afișaj pentru termometrul de distilare hawkSTILL Wi‑Fi
225,97 lei
225,97 RON/buc.