Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Grătar din oțel inoxidabil pentru afumătoare
112,97 lei 107,78 lei
107,78 RON/buc.
Grătar din oțel inoxidabil pentru afumătoare din lemn/placaj dragON 330339, 330341, 330340, 330360
106,48 lei 101,29 lei
101,29 RON/buc.
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
Amestec de condimente și ierburi Pentru Cârnați Țărănești, 500g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Termometru pentru cuptor (50°C până la +300°C) Ø6,1cm
27,13 lei
27,13 RON/buc.
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Vatră de grădină cu grătar, Ø55 cm, rotundă, tip bol
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
Tigaie grill, din fontă, fi 44 cm
296,09 lei 266,22 lei
266,22 RON/buc.