Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 2 LONG cu cenușar
2.311,68 lei
2311,68 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 1 LONG
2.207,79 lei
2207,79 RON/buc.
Coș de fum pentru afumătoarele din oțel dragON
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module electrice cu controler digital și generator de fum JET 2 LONG
1.701,30 lei
1701,30 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module electrice cu controler digital și generator de fum JET 1 LONG
1.597,40 lei
1597,40 RON/buc.
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Combustibil gel pentru încălzitoarele afumătoare 0,5 L
18,43 lei
36,86 RON/l
Afumătoare electrică - dragON cu generator de fum, digitală, 65 L
3.245,45 lei
3245,45 RON/buc.
Husa pentru afumătoare electrică dragON 330275
132,45 lei 98,69 lei
98,69 RON/buc.
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
Racletă pentru generatoarele de fum dragON JET – curățare ușoară a tubului de fum
64,92 lei
64,92 RON/buc.