Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
Extract de malț deschis Coopers Light
84,40 lei
56,27 RON/kg
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Aromă de fum pentru afumare - ienupăr, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare - stejar, 250 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare – stejar, 40 ml
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 lei
11,81 RON/buc.