Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de Bourbon 40 ml
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
Esență Brandaxa cu aromă de brandy grecesc, 40 ml
Set de arome de fum lichid pentru afumare, 6 buc. a câte 40 ml
77,91 lei
324,62 RON/l
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Aromă lichidă de fum pentru afumare – lemn de cireș, 250 ml
60,10 lei
240,40 RON/l
Aromă lichidă de fum pentru afumare, pentru 3 kg, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
Aromă de fum lichidă pentru afumare, pentru 20 kg, 250 ml
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Brewkit Coopers European Lager
107,77 lei 79,81 lei
46,95 RON/kg